עיסוי שוודי - טיפול קלאסי במגע המשתמש בטכניקות עיסוי מיוחדות בשילוב פילוסופיה ההוליסטית. הטיפול פונה בעדינות לנפשו 
ולגופו של המטופל ופותח את יכולתו הטיבעית לרפא את עצמו. בטיפול נעשה שימוש בשמן שקדים חם וניתן גם לעשותו עם שמן זרעי ענבים.

 

עיסוי ארומטרפי -טיפול באמצעות שמנים ארומתיים המופקים מצמחים שונים . הטיפול קיים  מעל 6000 שנה ומתחיל בתשאול מקדים 
והכנת שמנים ומותאמים לכל מטופל באופן ספציפי. השימוש בשמנים על גבי שטחי שריר נרחבים עוזר להזרמת  הגוף ווריענון . מאפשר טיפול ממוקד בהתאמה האישית לפי המטופל.
  עיסוי תאילנדי -טיפול משחרר ורב עוצמה בעל אספקטים פיזיים, רוחניים ואנרגטיים כאחד.שימוש בידיי , מרפקיי, רגליי, ברכיי, אצבעות ומשקל גופושל המטפל  כדי ללחוץ, למתוח, ולפסל את גוף המטופל לתנוחות יוגה שונות, על מנת להביא לשחרור של שרירים, הגמשה של הגוף והזרמה שלו פיזית ואנרגטית כאחד.הטיפול מתבצע על מזרון על גבי הרצפה כשהמטופל בביגוד נח.טיפול יעיל במיוחד למגוון רחב של בעיות שלד/שריר, כאבים ושרירים תפוסים, מגבלות תנועה וגמישות, ומחזק את כל מערכות הגוף – הדם, הלימפה, החיסון, העיכול, ההורמונלית והעצבית.השילוב בטיפול בין לחיצות ומתיחות מאפשר להפעיל, לשחרר ולטפל בשרירים חיצוניים ופנימיים באופן שבטיפול רגיל אין אפשרות להגיע אליהם.
  עיסוי רקמות – טיפול בטכניקת העיסוי רקמות עמוק משפיע על השכבות העמוקות של רקמות הגוף ויכול לעזור לתאי עצב פגועים ליצור קשרים עצביים חדשים וכתוצאה מכך להחזיר אזורים שאיבדו תחושה, לתפקוד. הטיפול עוזר להאמיץ תהליכי החלמה בעקבות פציעות, שרירים תפוסים וניתוחים, מקל על כאבי גב, צוואר, סיאטיקה, רגליים וידיים, ועל בעיות במערכת הנשימה,מערכת העיכול, מערכת הדם והלימפה.
  עיסוי לומי לומי- לומי לומי הוא עיסוי שמקורו בהוואי. 
העיסוי מתבצע בעיקר בעזרת אמות הידיים בתנועות קיצביות ומהירות יחסית.
מטרת הטיפול היא להזרים אנרגיה מהלב אל הגפיים ודם מהגפיים אל הלב, 
בנוסף לעבודה על שיחרור וריכוך שרירים תפוסים, הטיפול מביא לכיוונון והתאמה של המפרקים .ולחידוש אנרגיות אצל אנשים תשושים.
  שיאצו - שיטת טיפול שמקורה ביפן, המתבססת על השענות ולחיצה על נקודות לאורך מסלולי האנרגיה בגוף (מרידיאנים).
הטיפול מיועד להזרים ולכוונן את זרימת הצ'י במרידאינים, על-מנת להזין רקמות, להזרים דם, להגמיש מפרקים, להקל ולהעלים כאבים, לשפר תיפקודי מערכות הגוף, להביא לרגיעה ואיזון פיזי ואנרגטי כאחד. 
למעשה השיאצו הוא טיפול רב עוצמה המאפשר בשילוב עם התאמת תזונה ואורחות חיים, להתמודד ולהקל על כל מגוון הבעיות הבריאותיות של המטופל.
  רפלקסולוגיה - טיפול בכל הגוף דרך טיפול ועיסוי של כפות הרגליים.טיפול בכל הגוף דרך טיפול ועיסוי של כפות הרגליים הטיפול 
מתבצע על מיטת טיפולים כשהמטופל בביגוד ורק כפות רגליו חשופות.הרפלקסולוגיה משמעותה מדע ההשתקפות (reflection באנגלית), לפי הרפלקסולוגיה, כל הגוף ממופה ומשתקף בכפות הרגליים, וניתן לטפל בכל בעיה בגוף דרך טיפול בכף הרגל.לפיכך מגוון הבעיות בהן ניתן לטפל או להקל באמצעות רפלקסולוגיה הוא רחב מאוד ומכסה את רוב הבעיות שאדם יכול לסבול מהן, החל מקשקשים ועד לשיתוק, החל מעייפות ועד להתקפי חרדה דרך כל מה שבדרך.היתרון הגדול ברפלקסולוגיה הוא היכולת לטפל באברים פנימיים ואברים שהמגע הישיר עליהם לא אפשרי או כואב מדי, באופן עקיף, דרך ההשתקפות שלהם בכף הרגל.יותר מכל טיפול אחר, הטיפול ברפלקסולוגיה (כשמתייחסים לטיפול בבעיה מסוימת) מומלץ ביותר שהתבצע כסדרה של טיפולים במרווחי זמן קבועים כדי להשיג תוצאות משמעותיות וארוכות טווח.
  עיסוי אינדיאני אבנים חמות -עיסוי עדין ומפנק בשמן חם תוך שימוש באבני בזלת חמות. האבנים משמשות לעיסוי ולהנחה על הגוף . האבן החמה חודרת בקלות ומשחררת את  השרירים התפוסים וסופגת לתוכה את כל האנרגיה השלילית. הטיפול מחזק את המערכת החיסונית של הגוף ומזרים את הדם. והכי חשוב מאוד נעים וכיף
  אירוודה - טיפול הודי מסורתי עתיק , המהווה חלק מפילוסופיית ותורת החיים והתזונה האיורוודית . הטיפול נעשה באמצעות שמן סומסום חם הנמשך בעדינות ובתנועות ארוכות על גבי הגוף. התנועות האיטיות והשמן החם יוצרות חוויה טיפולית ורוחנית ייחודית.
עיסוי הריון -עיסוי יעודי לנשים הרות. משחרר ומאזן ומעודד את הגוף לחיוניות. מאפשר שחרור גב, רגליים, צוואר ועוד במהלך ההריון. ניתן לבצעו באמצעות מטפלות מוסמכות בין סוף החודש השלישי ועד החודש התשיעי במהלך הריון בריא. הטיפול נעשה באמצעות שמן נבט החיטה.
  עיסוי ספורטאים - עיסוי משחרר לאחר פעילות ספורטיבית, נועד לשחרור שרירים מכווצים ולשיפור גמישותם של מפרקים נוקשים העיסוי נעשה ע"י שילוב מס' שיטות טיפולים שונות . העיסוי מהיר ועוזר להזרים את מחזור הדם.
  פילינג גוף – שפשוף עדין של העור בעזרת רסיסי מלח טהורים מים המלח, מסיר את שכבת התאים המתים ומותיר אותו רך וחלק, מומלץ כטיפול מקדים לעיסוי שמנים.
  עטיפת אצות -  יבוא מידע בהמשך.
  עיסוי קצוות – עיסוי מפנק לקרקפת, ולכפות הידיים והרגליים, לאחר הטיפול תורגש תחושת שחרור בכל הגוף.
 

עיסוי ב 4 ידיים – ניתן להזמין טיפולים מפנקים 4 ידיים ולהנות כפליים מכל אותם טיפולים.